Karta multisport konkurs

Karta multisport konkurs

Karta multisport konkurs przedstawiamy wam jeden z ciekawszych konkursów na naszej stronie. W tym konkursie do zdobycia jest nie jedna nagroda a wiele nagród ! A mianowicie główną nagroda jest karta multisport premium na cały rok o wartości 1800 zł !

Karta multisport konkurs

Korzystaj gdzie chcesz kiedy chcesz , z saun , basenów , siłowni klubów fitness , i wielu wielu innych rzeczy. Karta nie jednemu pewnie się przyda , ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić komuś prezent i podarować bliskiej osobie.

Ale uwaga tak jak pisaliśmy wyżej karta nie jest jedyną nagrodą w naszym konkursie. Co tydzień rozdajemy uczestnikom konkursu Fit Opaske o wartości 250zł.

Nie zwlekaj dłużej i weź udział w naszym konkursie. Jeżeli uda Ci się zdobyć nagrodę pochwal się tym w komentarzu na naszej stronie, lub po prostu wyślij nam zdjęcie z trafionym fantem.

Przypominamy udział w naszych konkursach jest w pełni darmowy ! Nie płacisz , nie wysyłasz smsów , nie podajesz nr telefonu.

BIORE UDZIAŁ W KONKURSIE KARTY MULTISPORT ORAZ OPASKI SPORTOWEJ

4 myśli na temat “Karta multisport konkurs

 • 30 grudnia, 2019 o 10:03 pm
  Permalink

  Karty nie udało mi się zdobyć ale opaskę już tak , i dziękuje wam bardzo , opaska za 249 zł więc potwierdzam i polecam !!

  Odpowiedz
 • 19 stycznia, 2020 o 8:55 pm
  Permalink

  Haha nie wierze 😀 dostałem meila a po 4 dniach karte niezle , pierwszy raz co wygrałem w internecie i to tak fajna nagroda . Dzieki ogromne !!

  Odpowiedz
 • Pingback:Bon do pyszne.pl - Konkursy w internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *