O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy ? Na co dzień każdy z nas pracuje na etacie , jednak to w żaden sposób nie koliguje z naszym hobby jakim jest łowienie internetowych okazji !

Tak łowcy okazji to chyba dobre stwierdzenie które opisuje nas w dosadny sposób. Każdy z naszego teamu wygrał nie jedną rzecz w internecie, jeżeli wygrywamy my , dlaczego masz nie wygrać i Ty ? Na stronie pojawiać się będą różne internetowe konkursy, co dzień pojawią się sporo takich konkursów. O wszystkich będziemy informować na bieżąco, także zaglądaj do nas na bieżąco.

Najbardziej wartościowe rzeczy jakie udało nam się wygrać w internecie ? każdy z nas może pochwalić się na prawdę nie lada wyczynem i ogromnym szczęściem. Mirek nasz redaktor wygrał okrągłe 10.000 tyś zł w jednym z konkursów które organizowała duża sieć sklepów. Ja wygrałem kilka mniejszych nagród , jak np zestaw komputerowy wart 5 tyś zł , plus masa innych mniejszych nagród , jak bony czy karty podarunkowe, które w zasadzie otrzymujemy co kilka dni ! Tak nie przesłyszałeś się co kilka dni udaje nam się coś wygrywać. Wystarczy tylko znać strony które przeprowadzają konkursy i uczestniczyć w nich, to nic nie kosztuje pamiętaj. Na naszej stronie znajdziesz tylko realne konkursy, bez szemranych smsowych stronek, które oferują złote góry.